JUTE BAGS

A look through which we position ourselves on the side of nature, is the most stylish and functional look… As well as keeping you away from plastics, Ocean Home jute bag serves as an accessory that will keep up your stylish look with its natural and fashionable design, while carrying your stuff neatly.

SHOPPING BAGS

These days, during which we slowly leave plastics and realize that we need to behave more responsibly to the planet, shopping bags have become almost a must for everyone. The Ocean Home shopping bags which you can easily carry with you everywhere while not using as well, thanks to their soft and sturdy, foldable fabric, have also been designed for you to carry various stuff with you in daily life without abandoning your stylish look.

JÜT ÇANTALAR

Doğadan yana tavır aldığımız bir görünüm, en şık ve kullanışlı görünüm… Ocean Home jüt çantalar, hem sizi plastiklerden uzak tutar hem de doğal ve şık görünümüyle eşyalarınızı düzenle taşırken stilinizden ödün vermemenizi sağlayacak bir aksesuar görevi görür.

ALIŞVERİŞ ÇANTALARI

Plastiklerin yavaş yavaş hayatımızdan çıktığı ve Dünya’ya karşı daha sorumlu davranmamız gerektiğinin farkına vardığımız şu günlerde alışveriş çantaları vazgeçilmez olmaya başladı. Kullanılmadığı zaman katlanıp küçülen yumuşak ve sağlam kumaş yapısıyla her an yanınızda taşıyabileceğiniz Ocean Home alışveriş çantaları, geniş renk ve desen seçeneğiyle günlük hayatta da birçok farklı şeyi şıklığınızdan ödün vermeden taşıyabilmeniz için tasarlandı.